EDULABOR - NAJLEPSZE UCZELNIE WIELKOPOLSKI W JEDNYM MIEJSCU ! 10 LAT DOŚWIADCZENIA * PONAD 6 TYSIĘCY ABSOLWENTÓW I KLIENTÓW * PEWNOŚĆ UZYSKANYCH KWALIFIKACJI

“Medium Malum” – Pracownia Relacji Par

Witamy w zakładce Pracowni Mediacji i Relacji Par “Medium Malum” poświęconej pracy z relacjami w związkach.

Wraz z naszymi klientami dążymy do celu jakim jest świadoma, dobra, wspierająca relacja z drugim człowiekiem.

Czym jest pracownia 'Medium Malum"?

Medium malum (z łac. połówka jabłka) to projekt, który stał się naturalną kontynuacją naszej dotychczasowej działalności w zakresie life coachingu i szkoleń w obszarze psychologii, rozwoju osobistego i zdrowia. Zarówno praca coachingowa z klientami indywidualnymi jak i prowadzone przez nas szkolenia, nieustannie pokazywały nam, jakie potrzeby znajdują się u źródła naszego dobrostanu. Niezmiennie ujawniała się w naszej pracy tematyka relacji w związku, małżeństwie, czy też problem trudności w tych relacjach.

Cechą naszej firmy jest podążanie za klientami i ciągły rozwój. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw tym potrzebom. Tak powstała Pracownia mediacji i relacji “Medium Malum”.

Często mówimy, że chcemy znaleźć swoją drugą połówkę. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy ją znaleźli, to świat byłby piękny, a problemy rozwiązałyby się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W naszej Pracowni MM dowiesz się, że trzeba być całym jabłkiem. Nie ma dwóch takich samych owoców. Tak jest też z ludźmi. Nie jesteśmy dopełnieniem kogoś innego. Prowadzimy naszych klientów Pracowni MM do świadomości bycia spójną wewnętrznie całością przygotowaną do kształtowania dobrej relacji w związku.

Oferta Pracowni Mediacji i Relacji Medium Malum

W ramach działalności naszej pracowni oferujemy:

  1. Mediacje – wszelkie informacje o rodzajach mediacji znajdziesz w zakładce https://www.edulabor.pl/mediacje/
  2. Sesje relacyjne – spotkania z trenerami dobrostanu prowadzącymi z klientem zaplanowany i spersonalizowany proces rozwojowy
Do kogo kierujemy ofertę sesji relacyjnych Pracowni Medium Malum?

Naszymi klientami są:

  • osoby, które mają problemy w swoich obecnych związkach i chciałyby dać sobie szansę na polepszenie relacji (nie koniecznie trzeba przychodzić z partnerem !)
  • pary, które chciałyby wspólnie pracować nad jakością swego związku
  • osoby nie będące w związkach, które chcą uporać się ze z przeszłymi związkami, spojrzeć na przyszłe relacje czy przygotować się do kolejnego związku.
Jak pracujemy z klientami Pracowni MM ?

Nasi klienci przechodzą przez zaplanowany i spersonalizowany proces rozwojowy. Praca z naszymi klientami to nie terapia.

Niepowtarzalne jest to, że nasi klienci pracują z parą trenerów (kobietą i mężczyzną).

W życiu codziennym jesteśmy małżeństwem od 23 lat (w związku od 33), od sześciu lat wspólnie prowadzimy firmę, oboje jesteśmy doświadczonymi trenerami, szkoleniowcami, mediatorami. Pozwalamy naszym klientom zobaczyć wiele problemów z perspektywy obu płci.

Taki rodzaj pracy jest unikalny i niezwykle ceniony przez uczestników sesji w pracowni “Medium Malum”.

Często nie rozumiemy, co czuje, jak odczytuje komunikaty, czy tez dlaczego tak reaguje nasza “druga połówka”. Z nami łatwiej to zrozumieć.

Jak skorzystać z naszych sesji?

Zapraszamy Cię na indywidualny proces rozwojowy Pracowni MM. Składa się on z 3 – 7 spotkań indywidualnych trwających 1,5 do 2 godzin. W ich trakcie Klient definiuje swoje cele i potrzeby. Pracuje nad nimi pod opieką trenerów. W procesie mamy jednego opiekuna wiodącego, czuwającego nad całością procesu i trenera wspierającego pokazującego inną perspektywę czy możliwości, pełniącego rolę superwizora.

Spotykamy się w komfortowych, zapewniających zachowanie prywatności i spokoju miejscu. Zapewniamy klientom poczucie skupienia się na ich potrzebach, komfort przestrzeni i niepowtarzalną relację z trenerami.

Stosowane przez nas metody pracy i budowanie relacji sprawia, że nasi klienci czują się z nami bezpiecznie.

Koszt: 200 zł/sesja

Rezerwacja terminów: tel. 660 760 322

Zapytania dotyczące sesji możecie Państwo również kierować na adres: biuro@edulabor.pl 

Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line
Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line