Wieloletnie doświadczenie, ponad 6,5 tysiąca absolwentów i klientów, najszersza oferta w regionie! ZAPRASZAMY!

“Medium Malum” – Pracownia Relacji Par

Witamy na stronie Pracowni Relacji Par “Medium Malum” prowadzonej przez trenerów Grupy Szkoleniowej EDULABOR.

Jeśli się tu znalazłaś/znalazłeś, prawdopodobnie interesuje Cię temat relacji międzyludzkich, jakości związku, dobrostanu w miłości, pokonywania trudności w związkach.

Wraz z naszymi klientami dążymy do celu jakim jest świadoma, dobra, wspierająca relacja z drugim człowiekiem.

Zapraszamy w podróż! Być może podróż życia!

Czym jest pracownia 'Medium Malum"?

Medium malum (z łac. połówka jabłka) to projekt, który stał się naturalną kontynuacją naszej dotychczasowej działalności w zakresie life coachingu i szkoleń w obszarze psychologii, rozwoju osobistego i zdrowia. Zarówno praca coachingowa z klientami indywidualnymi jak i prowadzone przez nas szkolenia nieustannie pokazywały nam, jakie potrzeby znajdują się u źródła naszego dobrostanu. Niezmiennie ujawniała się w naszej pracy tematyka relacji w związku, małżeństwie, czy też problem trudności w tych relacjach.

Cechą naszej firmy jest podążanie za klientami i ciągły rozwój. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw tym potrzebom. Tak powstała Pracownia “Medium Malum”.

Często mówimy, że chcemy znaleźć swoją drugą połówkę. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy ją znaleźli, to świat byłby piękny, a problemy rozwiązałyby się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W naszej Pracowni MM dowiesz się, że trzeba być całym jabłkiem. Nie ma dwóch takich samych owoców. Tak jest też z ludźmi. Nie jesteśmy dopełnieniem kogoś innego. Prowadzimy naszych klientów Pracowni MM do świadomości bycia spójną wewnętrznie całością przygotowaną do kształtowania dobrej relacji w związku.

Mediacje

Zajmując się mediacjami pomagamy naszym klientom przejść przez sytuację konfliktu

Do kogo kierujemy ofertę Pracowni Medium Malum?

Naszymi klientami są:

  • osoby, które mają problemy w swoich obecnych związkach i chciałyby dać sobie szansę na polepszenie relacji (nie koniecznie trzeba przychodzić z partnerem !)
  • pary, które chciałyby wspólnie pracować nad jakością swego związku
  • osoby nie będące w związkach, które chcą uporać się ze z przeszłymi związkami, spojrzeć na przyszłe relacje czy przygotować się do kolejnego związku.
Jak pracujemy z klientami Pracowni MM ?

Nasi klienci przechodzą przez zaplanowany i spersonalizowany proces rozwojowy. Praca z naszymi klientami to nie terapia.

Niepowtarzalne jest to, że nasi klienci pracują z parą trenerów (kobietą i mężczyzną).

W życiu codziennym jesteśmy małżeństwem od 23 lat (w związku od 33), od sześciu lat wspólnie prowadzimy firmę, oboje jesteśmy doświadczonymi trenerami i szkoleniowcami. Pozwalamy naszym klientom zobaczyć wiele problemów z perspektywy obu płci.

Taki rodzaj pracy jest unikalny i niezwykle ceniony przez uczestników sesji w pracowni “Medium Malum”.

Często nie rozumiemy, co czuje, jak odczytuje komunikaty, czy tez dlaczego tak reaguje nasza “druga połówka”. Z nami łatwiej to zrozumieć.

Jak skorzystać z naszych sesji?

Zapraszamy Cię na indywidualny proces rozwojowy Pracowni MM. Składa się on z 3 – 7 spotkań indywidualnych. W ich trakcie Klient definiuje swoje cele i potrzeby. Pracuje nad nimi pod opieką trenerów. W procesie mamy jednego opiekuna wiodącego, czuwającego nad całością procesu i trenera wspierającego pokazującego inną perspektywę czy możliwości, pełniącego rolę superwizora.

Spotykamy się w komfortowych, zapewniających zachowanie prywatności i spokoju miejscu. Zapewniamy klientom poczucie skupienia się na ich potrzebach, komfort przestrzeni i niepowtarzalną relację z trenerami.

Stosowane przez nas metody pracy i budowanie relacji sprawia, że nasi klienci czują się z nami bezpiecznie.

Koszt: 200 zł/sesja

Rezerwacja terminów: tel. 660 760 322

Zapytania dotyczące sesji możecie Państwo również kierować na adres: biuro@edulabor.pl 

Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line
Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line