Wieloletnie doświadczenie, ponad 6,5 tysiąca absolwentów i klientów, najszersza oferta w regionie! ZAPRASZAMY!

“Medium Malum” – Pracownia Relacji Par

Witamy na stronie Pracowni Relacji Par “Medium Malum” prowadzonej przez trenerów Grupy Szkoleniowej EDULABOR.

Jeśli się tu znalazłaś/znalazłeś, prawdopodobnie interesuje Cię temat relacji międzyludzkich, jakości związku, dobrostanu w miłości czy partnerstwie, pokonywania trudności w związkach.  Mamy nadzieję, że znajdziesz poniżej inspirację i zobaczysz możliwości/drogi jakie mogą Cię poprowadzić do osiągnięcia celu jakim jest świadoma, dobra, wspierająca relacja z drugim człowiekiem.

 

Zapraszamy w podróż! Być może podróż życia!

 

Czym jest pracownia 'Medium Malum"?

Medium malum (z łac. połówka jabłka) to projekt, który stał się naturalną kontynuacją naszej dotychczasowej działalności w zakresie life coachingu i szkoleń w obszarze psychologii, rozwoju osobistego i zdrowia. Zarówno praca coachingowa z klientami indywidualnymi jak i prowadzone przez nas szkolenia nieustannie pokazywały nam, jakie potrzeby znajdują się u źródła naszego dobrostanu. Niezmiennie ujawniała się w naszej pracy tematyka relacji w związku, małżeństwie, czy też problem trudności w tych relacjach.

Cechą naszej firmy jest podążanie za klientami, słuchanie ich i ciągły rozwój. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw tym potrzebom. Tak powstała Pracownia “Medium Malum”.

Często mówimy, że chcemy znaleźć swoją drugą połówkę. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy ją znaleźli, to świat byłby piękny, a problemy rozwiązałyby się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W naszej Pracowni MM dowiesz się, że trzeba być całym jabłkiem. Nie ma dwóch takich samych owoców. Tak jest też z ludźmi. Nie jesteśmy dopełnieniem kogoś innego. Prowadzimy naszych klientów Pracowni MM do świadomości bycia spójną wewnętrznie całością przygotowaną do kształtowania dobrej relacji w związku.

Do kogo kierujemy ofertę Pracowni Medium Malum?

Naszymi klientami są:

  • osoby, które mają problemy w swoich obecnych związkach i chciałyby dać sobie szansę na polepszenie relacji (nie koniecznie trzeba przychodzić z partnerem !)
  • pary, które chciałyby wspólnie pracować nad jakością swego związku
  • osoby nie będące w związkach, które chcą uporać się ze z przeszłymi związkami, spojrzeć na przyszłe relacje czy przygotować się do kolejnego związku.
Jak pracujemy z klientami Pracowni MM ?

Praca z naszymi klientami to nie terapia. Prowadzimy klientów przez proces rozwojowy.

Niepowtarzalne jest to, że nasi klienci pracują z parą trenerów (kobietą i mężczyzną).

W życiu codziennym jesteśmy małżeństwem od 23 lat (w związku od 33), od pięciu lat wspólnie prowadzimy firmę, oboje jesteśmy doświadczonymi trenerami i szkoleniowcami. Pozwalamy naszym klientom zobaczyć wiele problemów z perspektywy obu płci.

Taki rodzaj pracy jest unikalny i niezwykle ceniony przez uczestników sesji w pracowni “Medium Malum”.

Często nie rozumiemy, co czuje, jak odczytuje komunikaty, czy tez dlaczego tak reaguje nasza “druga połówka”. Z nami łatwiej to zrozumieć.

Poniżej znajduje się oferta Pracowni MM z jakiej możesz skorzystać:

Indywidualny proces rozwojowy Pracowni MM

Indywidualny proces rozwojowy Pracowni MM składa się z od 3 do 7 spotkań indywidualnych. W ich trakcie Klient definiuje swoje cele i potrzeby. Pracuje nad nimi pod opieką trenerów. W procesie mamy jednego opiekuna wiodącego, czuwającego nad całością procesu i trenera wspierającego pokazującego inną perspektywę czy możliwości, pełniącego rolę superwizora.

Spotykamy się w komfortowych, zapewniających zachowanie prywatności i spokoju miejscu. Zapewniamy klientom poczucie skupienia się na ich potrzebach, komfort przestrzeni i niepowtarzalną relację z trenerami.

Koszt: 200 zł/sesja

Rezerwacja terminów: tel. 660 760 322

Warsztaty Pracowni MM

W ciągu roku realizujemy 6 sesji warsztatowych poświęconych tematyce relacji w związkach. Spotykamy się w kameralnych grupach do 10-ciu osób i wspólnie pracujemy nad obszarem, jaki jest tematem sesji. Ważnym atutem Warsztatów MM jest to, że zawsze prowadzone są przez parę trenerską oraz fakt, że dajemy uczestnikom, również dużo przestrzeni do dzielenia się swoimi doświadczeniami czy problemami. Wspólnie jako grupa przechodzimy przez proces rozwojowy, uczymy się od siebie, wzbogacamy nawzajem, nawiązujemy relacje.

Klient może wybrać jeden warsztat, kilka, lub zrealizować w ciągu roku cały cykl sześciu warsztatów i tym samym przejść przez cały zaprojektowany przez nas proces.

Tematy i aktualne terminy sesji warsztatowych :

  1. Relations first degree – czyli żeby mieć rację trzeba mieć relację. (najbliższe szkolenie: styczeń 2020)
  2. Conversation first – czyli komunikacja w związku. (najbliższe szkolenie: marzec 2020)
  3. Life disaster – czyli związek w kryzysie.  (najbliższe szkolenie: maj 2020)
  4. Refreshing – czyli jak przywrócić relacje w związku. (najbliższe szkolenie: lipiec 2020)
  5. Grow up – czyli jakość relacji w związku długodystansowym. (najbliższe szkolenie: wrzesień 2020)
  6. Your choice – czyli relacje w rozstaniach i toksycznych związkach, wybór drogi.  (najbliższe szkolenie: grudzień 2020)

Koszt warsztatu: 280 zł./osoba

Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line
Zapisz się

Jesteś zainteresowany wybraną ofertą?
Skorzystaj z prostego formularza rekrutacji on-line.

Formularz rekrutacji on-line