EduLABOR
×

Insights Discovery™ – badanie preferencji osobowościowych

Czym jest profil indywidualny Insights®Discovery ?

Postawą tej metodologi jest psychologia C.G. Junga opisująca preferencje osobowościowe i ich wpływ na funkcjonowanie człowieka.

Insights Discovery TM to łatwy i prosty do przyswojenia model czterech energii kolorystycznych reprezentujących nasze preferencje osobowościowe.

Pomaga on ludziom lepiej zrozumieć siebie i innych.

Każdy z nas posiada wszystkie cztery energie kolorystyczne skomponowane w unikalny sposób. To one stanowią o naszym stylu funkcjonowania, reagowania na sytuacje życiowe czy zawodowe, a także decydują jak komunikujemy się z innymi, wchodzimy w relacje, współpracujemy czy też zarządzamy pracownikami.

Insights®Discovery mówi językiem kolorów, który jest łatwy do zrozumienia i zapamiętania. Pozwala to ludziom posługiwać się nim na co dzień, wykorzystując w praktyce (w swoim życiu i pracy) to, czego dowiedzieli się o sobie. Język kolorów realnie wspiera nas w życiu codziennym wpływając tym samym nasz dobrostan.

Dla kogo jest przeznaczone badanie profilu indywidualnego Insights®Discovery ?

Dla wszyskich osób chcących pogłębić wiedzę o sobie (samoświadomość). Wiedza ta może zostać wykorzystana w pracy nad sobą, dążeniem do dobrostanu, budowaniu poczucia własnej wartości.

Wiedza o tym jakie energie u nas dominują i jak skonstruowany jest nasz profil preferencji osobowościowych to niejako “instrukcja obsługi” samego siebie. 

Insights®Discovery pozwala nam zagłębić się w tą “instrukcję” i odkryć wiele naszych ukrytych funkcji, o których istnieniu wcześniej być może nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Poznanie profilu indywidualnego  Insights®Discovery to zawsze duża przygoda dla moich klientów. Ciekawy wgląd w siebie i często otwarcie nowych drzwi.

Zapraszam 🙂 Poznaj swój profil preferencji osobowościowych!

Zamów profil

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.