EduLABOR
×

O Nas

Witamy w Centrum Edukacyjno Szkoleniowym EDULABOR

 

Jesteśmy firmą szkoleniową działającą od 2014 roku. Powstanie Centrum Edukacyjno Szkoleniowego EDULABOR poprzedzone było wieloletnim doświadczeniem zawodowym założycieli w obszarach menadżerskim, edukacyjnym i akademickim.  

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu podstawowe filary naszej  działalności jakimi są:

 • studia podyplomowe 
 • szkolenia
 • coaching  & mentoring
 • mediacje
 • badania społeczne i edukacyjne
 • certyfikowane badania psychometryczne 

Już ponad 7 tysięcy absolwentów zdobyło nowe kwalifikacje i kompetencje dzięki organizowanym przez nas studiom podyplomowym, kursom i szkoleniom.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Coachingu, Polskiego Centrum Mediacji (oddział w Warszawie) oraz posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Właściciel EDULABOR jest członkiem EMCC Poland European Mentoring & Coaching Council.

.        

Profesjonalizm i stawianie na dobre relacje, to atut i wyróżnik jaki od lat doceniają nasi klienci.

Doświadczenie i profesjonalizm Centrum EDULABOR doceniły uczelnie wyższe, które są naszymi wieloletnimi partnerami edukacyjnymi w obszarze organizacji studiów podyplomowych. 

Jako partner Uczelni wyższych prowadzimy ofertę ponad 50-ciu kierunków studiów. Współpracujemy również z uczelniami w obszarze budowania oferty, opieki merytorycznej, projektowania programów studiów oraz szkoleń.

Jako firma szkoleniowa świadczymy usługi dla firm, uczelni wyższych i  placówek oświatowych. 

Obecnie współpracuje z nami ponad 50 wykładowców i szkoleniowców.

Naszymi partnerami są min. Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, Uniwersytet WSB Mertio w Warszawie, Wielkopolska Akademia Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi. 

Agnieszka Bartosik – dyrektor EDULABOR

Wykładowca akademicki, mediator stały Sądu Okręgowego w Poznaniu i Kaliszu, posiada walidację zawodowego mediatora w programie Ministerstwa Sprawiedliwości,  certyfikowany trener Insights®Discovery, terapeutka pedagogiczna, oligofrenopedagog. Właścicielka Kancelarii Mediacyjnej Primum Pactum oraz Centrum Terapeutyczno Rozwojowego CETERO. Członek Polskiego Centrum Mediacji. 

Kierownik merytoryczny kierunków studiów na kilku wiodących uczelniach Wielkopolski. Wieloletni dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

 

 

Andrzej Bartosik – właściciel EDULABOR

Certyfikowany coach & mentor biznesowy, członek EMCC, Izby Coachingu oraz Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Mediator stały Sądu Okręgowego w Poznaniu i Kaliszu, posiada walidację zawodowego mediatora w programie Ministerstwa Sprawiedliwości. Master of Business Administration, wykładowca akademicki, właściciel Centrum Edukacyjno Szkoleniowego EDULABOR oraz Centrum Terapeutyczno Rozwojowego CETERO, certyfikowany trener FRIS®, terapeuta RTZ, certyfikowany Reiss Profile® Master, Reiss School Motivation Profile® Master, trener biznesowy.​ Reprezentuje praktyczną wiedzę związaną z zarządzaniem. Wieloletni menadżer w dużej międzynarodowej korporacji związanej z przemysłem. 

 

Obecnie prowadzimy dzialalność trzech marek szkoleniowych zajmujących się odmiennymi obszarami: 

 

Marka EDULABOR od lat rozwija współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze organizacji studiów podyplomowych. W siedzibach firmy EDULABOR organizujemy studia dla biznesu i oświaty we współpracy z uczelniami partnerskimi.  

https://www.edulabor.pl

KANCELARIA MEDIACYJNA PRIMUM PACTUM dedykowana jest naszej działalności zawodowej w obszarze mediacji. Kancelaria Mediacyjna Primum Pactum oferuje pełen wachlarz usług mediacyjnych zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Posiadamy w pełni przygotowanie do pracy sale mediacyjne w Poznaniu i Kaliszu.

http://www.primum-pactum.pl

 

Centrum Terapeutyczno Rozwojowe CETERO dedykowane jest pracy terapeutycznej, coachingowej i mentoringowej. W ramach działalności CETERO prowadzimy badania psychometryczne i pracę z klientem indywidualnym. Pracujemy w naszych siedzibach w Poznaniu i Kaliszu oraz online. 

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.