EduLABOR
×

O Nas

Zapraszamy do poznania atutów i doświadczenia Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego EDULABOR

Podstawowe filary naszej  działalności to:

 • studia podyplomowe 
 • szkolenia
 • mentoring & coaching 
 • mediacje 

Doświadczenie i profesjonalizm ośrodka EDULABOR doceniły uczelnie wyższe, które są naszymi wieloletnimi partnerami edukacyjnymi w obszarze organizacji studiów podyplomowych. 

Już ponad 6 tysięcy absolwentów zdobyło nowe kwalifikacje i kompetencje dzięki organizowanym przez nas studiom podyplomowym, kursom i szkoleniom dla nauczycieli, administracji i biznesu. 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Coachingu oraz Polskiego Centrum Mediacji (oddział w Warszawie). 

EDULABOR jest członkiem instytucjonalnym EMCC Poland European Mentoring & Coaching Council.

.        

Przyświecają nam cele jakie stawiają sobie nowoczesne tzw. „zwinne organizacje”:

 • elastyczność i odpowiedź na zmiany,
 • wysoka jakość i zindywidualizowane produkty,
 • produkty i usługi z wysoką zawartością informacji i wartością dodaną,
 • uruchomienie kluczowych kompetencji,
 • reakcja na kwestie społeczne i środowiskowe.

Profesjonalizm i stawianie na dobre relacje, to atut i wyróżnik jaki doceniają nasi klienci.

Jako partner Uczelni wyższych jesteśmy organizatorami studiów podyplomowych (prowadzimy ofertę ponad 50-ciu kierunków studiów). Współpracujemy również z uczelniami w obszarze budowania oferty, opieki merytorycznej, projektowania programów studiów oraz szkoleń.

Obecnie współpracuje z nami ponad 50 wykładowców i szkoleniowców.

Jako firma doradcza świadczymy usługi dla firm, uczelni wyższych i  placówek oświatowych. 

Naszymi partnerami są min. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, Collegium da Vinci w Poznaniu, Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno- Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Wydział Nauk Społecznych w Kaliszu WWSSE, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi. 

Agnieszka Bartosik – dyrektor EDULABOR

Wykładowca akademicki, mediator sądowy, cywilny i biznesowy, doradca zawodowy, terapeutka pedagogiczna, oligofrenopedagog, Pełnomocnik Rektora na Wydziale Nauk Społecznych w Kaliszu WWSSE. Członek Polskiego Centrum Mediacji. 

Pracownik naukowo- dydaktyczny WWSSE i kierownik merytoryczny kierunków studiów na kilku wiodących uczelniach Wielkopolski. Wieloletni dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

 

 

Andrzej Bartosik – właściciel EDULABOR

Profesjonalny Certyfikowany Mentor i Coach Biznesowy, coach life, mediator sądowy, cywilny i biznesowy, trener, wykładowca akademicki, , doradca zawodowy, pracownik naukowo – dydaktyczny WWSSE. Członek EMCC Poland oraz Polskiego Centrum Mediacji.

Posiada 20 letnie doświadczenie pracy w dużej firmie korporacyjnej na stanowisku kierowniczym. Od 2011 roku współpracuje z uczelniami wyższymi dzieląc się swoim doświadczaniem jako wykładowca i szkoleniowiec.  Pracuje metodą neuro coachingu.

 

 

 

Obecnie prowadzimy dzialalność trzech marek szkoleniowych zajmujących się odmiennymi obszarami: 

 

Marka EDULABOR od lat rozwija współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze organizacji studiów podyplomowych. W siedzibach firmy EDULABOR organizujemy studia dla biznesu i oświaty we współpracy z uczelniami partnerskimi.  

https://www.edulabor.pl

KANCELARIA MEDIACYJNA PRIMUM PACTUM dedykowana jest naszej działalności zawodowej w obszarze mediacji. Kancelaria Mediacyjna Primum Pactum oferuje pełen wachlarz usług mediacyjnych zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Posiadamy w pełni przygotowanie do pracy sale mediacyjne w Poznaniu i Kaliszu.

http://www.primum-pactum.pl

Marka ABCOACH dedykowana jest pracy coachingowej i mentoringowej zarówno we współpracy z klientem biznesowym i indywidualnym. W ramach działalności ABCOACH prowadzimy również szkolenia menadżerskie dla firm i instytucji. Główna działalność coachingowa realizowana jest w naszej poznańskiej siedzibie firmy. Pracujemy również na na terenie całej Polski w siedzibach zlecających coaching czy też szkolenia klientów.

https://www.andrzejbartosik.pl

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2021 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.