EduLABOR
×

O Nas

Witamy serdecznie na stronie Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego EDULABOR.

Nasza firma powstała jako naturalna kontynuacja wieloletniego doświadczenia zawodowego swoich założycieli. 

Od początku swojej działalności stawiamy na budowanie rozpoznawalnej i wyróżniającej się profesjonalizmem marki edukacyjnej, której bazą są relacje z naszymi klientami. Z pasją i zaangażowaniem rozwijamy się jako firma szkoleniowa i partner edukacyjny uczelni wyższych.

Nasza aktywność koncentruje się na kilku głównych obszarach:

  • studia podyplomowe 
  • szkolenia
  • mentoring & coaching biznesowy
  • mediacje

Przyświecają nam cele jakie stawiają sobie nowoczesne tzw. “zwinne organizacje”:

  • elastyczność i odpowiedź na zmiany,
  • wysoka jakość i zindywidualizowane produkty,
  • produkty i usługi z wysoką zawartością informacji i wartością dodaną,
  • uruchomienie kluczowych kompetencji,
  • reakcja na kwestie społeczne i środowiskowe.

Profesjonalizm i stawianie na dobre relacje, to atut i wyróżnik jaki doceniają nasi klienci.

Oferta EDULABOR to profesjonalne produkty, poparte naszym wieloletnim doświadczeniem jako wykładowców akademickich, szkoleniowców i trenerów. 

Razem przeprowadziliśmy już ponad 6 500 godzin szkoleniowych, spotkaliśmy się z tysiącami słuchaczy, studentów, klientów. Od każdego z nich czerpiemy doświadczenie, relacje i dobrą energię, którą pieczołowicie zbieramy i przekuwamy na kolejne nasze przedsięwzięcia. Obecnie naszą pracę jako właścicieli i założycieli EDULABOR wspiera ponad 50-ciu szkoleniowców i trenerów, z którymi współpracujemy. 

Jako partner Uczelni wyższych jesteśmy organizatorami studiów podyplomowych.  Współpracujemy również z uczelniami w obszarze budowania oferty, opieki merytorycznej, projektowania programów studiów oraz szkoleń. 

Naszymi partnerami są min. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, Collegium da Vinci w Poznaniu, Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno- Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Wydział Nauk Społecznych w Kaliszu WWSSE, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi. 

              
 

Agnieszka Bartosik – dyrektor EDULABOR

Wykładowca akademicki, trenerka i terapeutka pedagogiczna, mediatorka sądowa oraz w sprawach cywilnych, doradca zawodowy, oligofrenopedagog, Pełnomocnik Rektora na Wydziale Nauk Społecznych w Kaliszu WWSSE.

Pracownik naukowo- dydaktyczny WWSSE, wykładowca akademicki i kierownik merytoryczny kierunków studiów na kilku wiodących uczelniach Wielkopolski. Współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, Collegium da Vinci w Poznaniu, Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno – Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej. Nauczycielka dyplomowana z 20-letnim stażem pracy.

Wieloletni dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

Prywatnie: mama trójki dzieci, entuzjastka zrównoważonego dobrostanu.

Andrzej Bartosik – właściciel EDULABOR

Profesjonalny Certyfikowany Mentor i Coach Biznesowy, coach life, trener, wykładowca akademicki, mediator sądowy i cywilny,  doradca zawodowy, pracownik naukowo – dydaktyczny WWSSE. Członek EMCC Poland.

Posiada 20 letnie doświadczenie pracy w dużej firmie korporacyjnej na stanowisku kierowniczym. Od 2011 roku współpracuje z uczelniami wyższymi dzieląc się swoim doświadczaniem jako wykładowca i szkoleniowiec.

Ukończył studia podyplomowe z zakresu Coachingu (specjalność Life coaching) oraz Akademię trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada prestiżowy tytuł Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy uzyskany w programie akredytowanym EMCC EQA na poziomie Practitioner oraz tytuł Certyfikowany Profesjonalny Mentor Biznesowy. Ukończył również studia z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi.

Pracuje metodą coachingu koaktywnego.

Prywatnie: ojciec trójki dzieci, poszukujący, stale w procesie rozwoju.

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

nie zasypiemy Cię mailami

będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

© 2021 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt zrealizowany przez Tebim.