EduLABOR
×

Szkolenia certyfikowane

Certyfikowane szkolenia EDULABOR to profesjonalnie zaprojektowane produkty pozwalające uczestnikom uzyskać szerokie kompetencje, bardzo dobrą podbudowę naukową i teoretyczną intensywnie implementowaną w zajęcia praktyczne i ćwiczenia.

Szkolenie certyfikowane pozwala na dogłębne poznanie tematu i bardzo skuteczne przećwiczenie wszyskich elementów w praktyce.

Podczas trwającego od 60 do 100 godzin aktywnego szkolenia z wykorzystaniem różnorodnych metod i form pracy (między innymi: dyskusje moderowane, case study, sesje feedbacku, aktywne ćwiczenia kognitywne, sesje coachingowe i mentoringowe, pokazy, symulacje, aktywne ćwiczenia z nagrywaniem sesji i analizą) nasi słuchacze nabywają profesjonalnych kompetencji w wybranym obszarze.

Szkolenie kończy się egzaminem certyfikacyjnym i wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

Dodatkowo absolwenci naszych szkoleń certyfikowanych otrzymują profesjonalny suplement kompetencyjny.

Jako jedyni w Polsce wyposażamy naszych absolwentów w taki dokument. Jest on skierowany do pracodawców. Suplement pozwala pracodawcom na łatwiejszą ocenę jakie kompetencje i umiejętności absolwenta korsu mogą być cenne z punktu widzenia jego organizacji. Samo świadectwo często nie daje pracodawcy takiej wiedzy. Nasz suplement jest ważnym elementem dla świadomych pracodawców poszukujących profesjonalnych pracowników.

 

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.