EduLABOR
×

Reiss Motivation Profile® – pakiet dla par

Czym jest badanie Reiss Motivation Profile®?

Reiss Motivation Profile® to narzędzie psychometryczne które pozwala na indywidualną diagnozę 16 uniwersalnych potrzeb człowieka (motywatorów).

Reiss Motivation Profile® to pierwsze narzędzie psychometryczne online, które precyzyjnie pokazuje, co motywuje konkretnego człowieka i wpływa na jego zachowania.

Chcecie się lepiej poznać?

Zrozumieć siebie, partnera i swój związek, by rozwijać go?

Wasze indywidualne profile motywacyjne pomogą Wam komunikować się lepiej, a także właściwie identyfikować zachowania partnera i swoje potrzeby w związku.

RMP nie diagnozuje cech lecz wewnętrzne potrzeby. To wewnętrzne potrzeby są źródłem zachowań człowieka. Tylko na ich podstawie trafnie określa motywatory człowieka.

Ważne cechy merytoryczne Reiss Motivation Profile®:

 • RMP nie wrzuca Cię do worka z etykietą, nie mówi, jesteś taki albo taki. Zamiast tego pokazuje na skali indywidualne natężenie 16 wewnętrznych potrzeb – motywatorów, które jest unikalne dla każdego człowieka.
 • RMP opiera się na udowodnionej teorii prof. Stevena Reissa. To jedyne na świecie zweryfikowane naukowo podejście do diagnozy wewnętrznych potrzeb umożliwiające pomiar psychometryczny.
 • RMP jest amerykańskim narzędziem, dostępnym w 22 językach i używanym na sześciu kontynentach. Z powodzeniem zastosujesz je w środowisku multikulturowym i międzynarodowym.
 • RMP zostało zaadaptowane w Polsce zgodnie z zaleceniami autora, a jakość pomiaru psychometrycznego jest na bieżąco weryfikowana.
 • RMP jest odporne na celowe manipulowanie odpowiedziami i spełnia wszystkie kryteria dobroci stawiane psychometrycznym testom psychologicznym.
RMP pomaga dojść do swoich celów szybciej, mniejszym nakładem sił.

Dzięki Reiss Motivation Profile® w pakiecie dla par otrzymacie dwa indywidualne profile. Na sesji informacji zwrotnej certyfikowany RMP Master, wspólnie z Wami, analizuje Wasze profile motywacyjne z uwzględnieniem podobieństw oraz różnic w potrzebach i zachowaniu. Rozmowa pozwala rozpoznać i nazwać problemy, a także znaleźć dla nich rozwiązanie, przyjąć kierunek dalszej drogi życia dla Waszej pary.

Jak skorzystać z badania?

 1. Złóż zamówienie na Reiss Motivation Profile® pakiet dla par (przy zamówieniu prosimy podać adresy mailowe dla każdej osoby)
 2. W ciągu 12 godzin po zaksięgowaniu płatności  każda z osób otrzymuje na maila link do certyfikowanego badania RMP.
 3. Wypełniacie kwestionariusz w dogodnym dla siebie czasie na komputerze lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu. Zajmie to około 25 minut.
 4. Najpóźniej w ciągu 12 godzin od wypełnienia kwestionariusza przygotujemy dwa indywidualne raporty, które składają się z kilku części: wprowadzenie, Twój profil motywacyjny (wykres), Twój profil (pełny opis każdego z 16 motywatorów), zalecenia i ćwiczenia rozwojowe, a także część teoretyczna z przykładami kombinacji motywatorów.
 5. Skontaktujemy się z Wami, aby ustalić termin sesji indywidualnego omówienia profilu, która zazwyczaj odbywa się online.  Sesję prowadzi certyfikowany Reiss Profile® Master.
 6. Otrzymasz od nas pełen raport w postaci elektronicznej.

Sylwetka Reiss Profile® Mastera

 • certyfikowany Reiss Profile® Master
 • Master of Business Administration WSB Merito w Poznaniu
 • certyfikowany trener i partner  FRIS®
 • certyfikowany coach life
 • Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy – KURS AKREDYTOWANY EMCC
 • Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy – KURS AKREDYTOWANY EMCC
 • terapeuta RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania)
 • zawodowy mediator z walidacją Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Centralnego Instytutu Analiz Polityczno Prawnych w zakresie mediacji cywilnych sądowych i pozasądowych.

Zamów badanie

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.