EduLABOR
×

Reiss School Motivation Profile® (badanie dla młodzieży od 14 r.ż) – indywidualny profil motywacyjny

Czym jest badanie Reiss School Motivation Profile® ?

Jesteś rodzicem młodego człowieka stojącego w obliczu wyzwań dorastania i podejmowania ważnych wyborów życiowych?

Możesz wesprzeć swoje dziecko (i siebie) poprzez Reiss School Motivation Profile®.

Reiss Motivation Profile® to narzędzie psychometryczne które pozwala na indywidualną diagnozę 16 uniwersalnych potrzeb człowieka (motywatorów).

Reiss Motivation Profile® to pierwsze narzędzie psychometryczne online, które precyzyjnie pokazuje, co motywuje konkretnego człowieka i wpływa na jego zachowania.

Reiss School Motivation Profile® umożliwia młodym ludziom, poznanie swoich mocnych stron, dzięki czemu łatwiej określić, jak kształtować ich rozwój, które kierunki zawodowe są mu bliskie i w jakich zawodach poczuje spełnienie i satysfakcję. Profil będzie wspierał rodziców czy tez nauczycieli w budowaniu środowiska przyjaznego rozwojowi młodego człowieka.

Reiss School Motivation Profile® pozwala wykorzystać motywatory młodego człowieka do jego pełnego rozwoju, rozwinąć skrzydła i uwierzyć w siebie!

Reiss School Motivation Profile® pozwala na odpowiedzi na ważne pytania dotyczące młodego człowieka:

RMP nie diagnozuje cech lecz wewnętrzne potrzeby. To wewnętrzne potrzeby są źródłem zachowań człowieka. Tylko na ich podstawie trafnie określa motywatory człowieka.

Ważne cechy merytoryczne Reiss School Motivation Profile®:

 • RMP nie wrzuca Cię do worka z etykietą, nie mówi, jesteś taki albo taki. Zamiast tego pokazuje na skali indywidualne natężenie 16 wewnętrznych potrzeb – motywatorów, które jest unikalne dla każdego człowieka.
 • RMP opiera się na udowodnionej teorii prof. Stevena Reissa. To jedyne na świecie zweryfikowane naukowo podejście do diagnozy wewnętrznych potrzeb umożliwiające pomiar psychometryczny.
 • RMP jest amerykańskim narzędziem, dostępnym w 22 językach i używanym na sześciu kontynentach. Z powodzeniem zastosujesz je w środowisku multikulturowym i międzynarodowym.
 • RMP zostało zaadaptowane w Polsce zgodnie z zaleceniami autora, a jakość pomiaru psychometrycznego jest na bieżąco weryfikowana.
 • RMP jest odporne na celowe manipulowanie odpowiedziami i spełnia wszystkie kryteria dobroci stawiane psychometrycznym testom psychologicznym.
RMP pomaga dojść do swoich celów szybciej, mniejszym nakładem sił.

Po zamówieniu i wykonaniu badania online, młody człowiek otrzymuje swój indywidualny Profil Motywacyjny RSMP oraz szczegółowy raport (42 strony). Z raportu dowie się on, jakie ma potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co i w jakim stopniu go motywuje. Następnie odbywa się Indywidualna sesja informacji zwrotnej, czyli omówienie i analiza wyników badania RSMP przez certyfikowanego RMP Mastera. Sesja zwrotna szczególnie pochyla się nad potrzebami i szczegółami związanymi ze zjawiskiem  motywacji. Pomoże wyciągnąć wnioski czy też obrać kierunek drogi rozwoju.

Jak skorzystać z badania?

 1. Złóż zamówienie na Reiss School Motivation Profile®
 2. W ciągu 12 godzin po zaksięgowaniu płatności młody człowiek otrzymuje na maila link do certyfikowanego badania RMP.
 3. Wypełnia on kwestionariusz w dogodnym dla siebie czasie na komputerze lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu. Zajmie to około 25 minut.
 4. Najpóźniej w ciągu 12 godzin od wypełnienia kwestionariusza przygotujemy indywidualny Profil Motywacyjny RSMP oraz szczegółowy raport (42 strony). Z niego młody człowiek dowie się, jakie ma potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co i w jakim stopniu go motywuje.
 5. Skontaktujemy się, aby ustalić termin sesji indywidualnego omówienia profilu, która zazwyczaj odbywa się online.  Sesję prowadzi certyfikowany Reiss Profile® Master.
 6. Pełen raport przekazywany jest również w postaci elektronicznej.

Sylwetka Reiss Profile® Mastera

 • certyfikowany Reiss Profile® Master
 • Master of Business Administration WSB Merito w Poznaniu
 • certyfikowany trener i partner  FRIS®
 • certyfikowany coach life
 • Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy – KURS AKREDYTOWANY EMCC
 • Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy – KURS AKREDYTOWANY EMCC
 • terapeuta RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania)
 • zawodowy mediator z walidacją Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Centralnego Instytutu Analiz Polityczno Prawnych w zakresie mediacji cywilnych sądowych i pozasądowych.

Zamów badanie

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.