EduLABOR
×

Uczelnie partnerskie

Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy EDULABOR, właściciel marki edukacyjnej Welkoplskie Centrum Studiów Podyplomowych w Kaliszu skupia oferty szkół wyższych z rejonu Wielkopolski będących liderami kształcenia, posiadającymi prestiż oraz legitymujących się wieloletnim doświadczeniem.

Umożliwiamy Państwu korzystanie z szerokiej oferty kierunków studiów podyplomowych bez konieczności studiowania w odległych miastach.

W obecnych czasach nie sztuką jest ukończyć studia podyplomowe w określonym kierunku. Najistotniejszy jest świadomy wybór uczelni reprezentującej wysokie standardy i pewność uzyskanych kwalifikacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Współzałożycielami i realizatorami idei Centru Studiów EDULABOR są placówki i uczelnie o wieloletnim doświadczeniu na rynku edukacyjnym.

Od lat niezmiennie wspieramy słuchaczy i studentów korzystających z naszych usług. Studiując z nami macie Państwo pewność uzyskania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim kwalifikacji, w trybie zgodnym z wymaganiami aktualnych przepisów prawa oświatowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ponad 40 kierunków studiów.

Poznaj naszych partnerów edukacyjnych:

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW I ABSOLWENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera EDULABOR:

  nie zasypiemy Cię mailami

  będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym czy najnowszymi informacjami związanymi z kwalifikacjami zawodowymi

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach

  © 2024 Edulabor. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.